KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 4333186
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita gamla stan pastell stockholmsmotiv vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:56
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita gamla stan pastell stockholmsmotiv vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:56